Inny Jezus

Bez kategorii

Inny Jezus

A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum, strzec będzie serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie”                         (Filip. 4,7)

 

W imieniu zboru w Jaworzu, zapraszamy na seminarium zatytułowane INNY JEZUS, które odbędzie się w dniu 2 września (sobota), w Domu Modlitwy w Jaworzu, ul Dębowa 125. Początek o godz. 16:00 i trwać będzie do około 19:30. Seminarium obejmować będzie trzy zagadnienia:

  1. Elohim – jest czy: są?
  2. Świadectwo tożsamości Jezusa, którego głosił Paweł
  3. Idea Mesjasza w Starym Testamencie

 

Pismo Święte bardzo często ostrzega przed różnego rodzaju zwodzicielami oraz zwiedzeniami. Pan Jezus wielokrotnie powtarzał słowa ostrzeżeń. Apostołowie w swoich listach także ostrzegają, że jeszcze za ich życia do zborów wkradali się ludzie głoszący „innego Jezusa” oraz „inną ewangelię”. O własnych siłach i tylko ludzkich możliwościach nie mamy szansy rozpoznać i przeciwstawić się Szatanowo -czyli arcy-zwodzicielowi.

 

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, czym różnił się JEZUS, którego głosił Paweł, od Jezusa, którego głosili fałszywi apostołowie, idący w ślad za Pawłem? Którego Jezusa wyznają współcześni chrześcijanie? Każdy subiektywnie przekonany jest, że wyznaje i czci prawdziwego Jezusa, którego nauczał Paweł. Jeśli interesują Cię różnice między tymi dwoma Jezusami i chciałbyś upewnić siebie, którego Jezusa wyznajesz, to seminarium jest dla Ciebie. Zapraszam na spotkanie!

Zapraszamy do obejrzenia seminarium

 

Wasz brat i przyjaciel w Jezusie Chrystusie

Zenon Korosteński

 

 


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *