Aktualności

Dobra Książka – „Odważ się prosić o więcej” Melody Mason

 

Zapraszamy do przeczytania recenzji książki „Odważ się prosić o więcej” Melody Mason. Pod wspólnym tytułem „Dobra Książka” będziemy publikować refleksje czytelników i zachęcać do lektury wartościowych publikacji.

 

Książka autorstwa M. Mason „ Odważ się prosić o więcej” jest jedną z moich ulubionych pozycji. To książka, które wnosi inną jakość do życia chrześcijanina. Jest odpowiedzią na pragnienie szukania Boga i społeczności z Nim. Znajdziesz w niej liczne praktyczne porady, co to znaczyć więcej – więcej z Chrystusem, więcej z Bogiem. Dowiesz się o cudownych działaniach Stwórcy w odpowiedzi na nasze modlitwy, bo książka opowiada o Bożej odpowiedzi na modlitwy ludzi takich jak ja czy ty, ludzi zwyczajnych, którzy chcą, aby Bóg rzeczywiście istniał w ich życiu, chcą widzieć Jego działanie i być Jego współpracownikiem.

 

„Odważ się prosić o więcej” to książka warta przeczytania, godna polecenia i jestem przekonany, że będziesz do niej wracał. Są takie książki, które czyta się jednym tchem i są takie, na które nie warto zwracać uwagi. Ta należy do tych pierwszych i naprawdę jest dobra i wartościowa. Osobiście czytałem jeden rozdział dziennie, by mieć czas na przemyślenie i nie zagubić jakieś historii, ale również po to, aby starczyła mi na dłużej, by nie lektura nie skończyła się zbyt szybko. Ci którzy lubią czytać, wiedzą co mam na myśli. Po prostu się nią delektowałem. Tak jak zdarzają się dobre filmy, tak zdarzają się i dobre książki. Gorąco polecam ją każdemu chrześcijaninowi, szczególnie tym, którym ich dzisiejsze relacje z Jezusem nie wystarczają – inaczej mówiąc – tym, którzy pragną tytułowego „WIĘCEJ”.

 


Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *