III Festiwal Twórczości Dzieci - Okólnik

Archiwum

III FESTIWAL TWÓRCZOŚCI DZIECI – OKÓLNIK

 

.

 

 

 

Kochane Dzieci!

 

Czy podobał Wam się Festiwal Dzieci, który mogliśmy obejrzeć w telewizji internetowej nadzieja.tv 6 czerwca tego roku? Myślę, że tak! Skądinąd wiem, że wielu dorosłych także miało wielką przyjemność z oglądania tego, co przygotowaliście! Serdecznie dziękuję za Wasze występy i prace! A dla tych, którzy zostali zachęceni, aby także spróbować swoich sił, mam dobrą nowinę: już 14 listopada odbędzie się kolejny, III Festiwal Twórczości Dzieci on-line w Podkowie Leśnej!!!

 

A zatem nadchodząca piękna polska złota jesień niech będzie czasem przygotowania filmów i prezentacji, które ukażą, jakimi talentami obdarzył Was dobry Bóg. Tak jak poprzednio, czekamy na Wasze pieśni, utwory instrumentalne, recytacje, scenki biblijne, animacje komputerowe, prezentacje z pracami plastycznymi lub czymkolwiek innym, co przestawi Wasz talent. A wiem, że fantazja to jedna z Waszych najmocniejszych stron!

 

Podobnie jak poprzednio, zachęcamy do występów także całe rodziny.
Serdecznie prosimy, abyście przesyłali nam także filmiki, w których opowiadacie o Waszych doświadczeniach misyjnych. Jeśli lubicie się modlić – również na takie nagrania czekamy z otwartymi ramionami! A może chcielibyście wystąpić w roli „opowiadacza” historii dla dzieci przed kazaniem? Zachęcamy gorąco!! Dzięki Wam nasze festiwalowe nabożeństwo będzie bogate i barwne!

 

Jak wziąć udział w Festiwalu?

  1. Najpierw poprosimy Was o deklaracje przysłania nagrań, abyśmy wiedzieli, jakiego rodzaju będzie to dzieło (np. piosenka, wiersz, scenka, prezentacja) i kto będzie wykonawcą, a także telefon i adres mailowy rodzica/opiekuna. Termin składania takich deklaracji to 14 października! Deklaracje wysyłamy na adres: kancelaria@advent.pl.
  2. Tym razem wprowadzamy limit filmików – prosimy, aby jeden wykonawca przesłał nie więcej niż dwie produkcje (np. jedna pieśń i jedna prezentacja z rysunkami).
  3. Termin nadsyłania gotowych nagrań to 25 października. Przypominamy, aby do każdego nagrania dołączony był osobny filmik, na którym wykonawca krótko się przedstawi. Poniżej znajdziecie szczegóły na temat strony technicznej nagrań.

 

UWAGA!! Filmy, które nie będą spełniały kryteriów technicznych (np. będą nagrane w pionie), nie będą mogły zostać wyemitowane (ich autorzy będą proszeni o poprawienie ich).

 

Nagrania wysyłamy na adres: info@nadzieja.tv.
W załączniku znajduje się formularz zgłoszeniowy do wypełnienia przez Waszych Rodziców.

 

Życzę Wam dużo fajnych pomysłów i do zobaczenia podczas Festiwalu

 

Halina Jankowska
Dyrektor Sekretariatu Dzieci

 


Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *